Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megrágta a törpenyuszim a...

Megrágta a törpenyuszim a mobiltelefon töltőjét. Ráadásul be volt dugva. Utána szaladgált meg evett is. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Szerintem csak elharapta vagy szétrántotta. Elég vékony madzag. (samsung) Magasan volt ő meg feltápászkodott az ágyról.

2013. nov. 20. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Látnád, ha baja lenne.
2013. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megrázta volna akkor azt észre vetted volna. Vagy arra gondolsz, hogy lenyelte a műanyagot és attól lehet-e baja?
2013. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem ugy nezett ki mintha baja lenne. a muanyagot szerintem nem nyelte le. most megyek haza hozza majd megnezem h van-e valami valtozas vele
2013. nov. 20. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem lett semmi baja, nekem a kislámpámnak rágta el úgy a zsinórját hogy be volt dugva, persze engem "megrázott" az áram mikor kihúztam, de neki semmi baja nem lett, ezt úgy képzeld el hogy egy 30 centis szakaszon a zsinór feléről lerágta a műanyagot .. nagyon durva hogy semmi baja nem lett, a töltőm pedig 3 helyen van megragasztva és a hajszárítóm pedig 2 .. :D elég sok kábelt evett régen de már leszokott róla, az is lehet hogy a lámpa miatt fél megrágni csak olyan baja nem lett amit én is észrevehetek rajta :)
2013. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek az ördögök képesek elrágni a nagyfeszültségü kábelt is ugy,hgoy semmi bajuk nem lesz .. Nyugi..alólam a vasalót zabálta ki vasalás közben és utána röhögött a képembe :D


A Te feladatod nyulbizotssá tenni a lakást , tepsifülesnek minden madzag kihívás :)

2013. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!