Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkánynak milyen ketrec kell?

Patkánynak milyen ketrec kell?

Figyelt kérdés

Az olyan jó, aminek üveg az alja? Pl: [link]

[link]

[link]

Azért ilyet akarok venni, mert ezt nem rágják ki.



2013. nov. 20. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
azoknak légpuska kell
2013. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Üveg alj azért jó mert ha kapar nem szórja ki a cuccot.

Nekem sima ketrec van, de nem épp jó, mindig kosz van alatta.

Kirágni mondjuk a ketrecet sem szokták... szeretnek mászkálni, futkosni ezért kell hogy nagy legyen és leginkább magas, hogy legyen hova mászni, jól be lehessen rendezni.

2013. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amiket linkeltem, elég nagyok?
2013. nov. 20. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Az 1. szerintem túl alacsony. A másik kettő jó lehet. Leginkább aminek a rácsos része nagyobb.
2013. nov. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Inkább ilyesmi kell Neked! Amiket linkeltél azok hörcsögketrecek, nagyon kicsik :(

A patkánynak nagy mozgástér kell, mászóka, emelet, bújók, függőágy... ne kínozd egy hörcsögketreccel. Fressnapfban jóval olcsóbban kapsz megfelelő ketrecet.

2013. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló imádlak! ;) Jó ketrec a Jenny, de itthon elég drága. (igaz most furet xl-em van, de használtan vettem apródon jó áron) Jenny-t nem igen látni használtak között, viszont Kedves Kérdező tudok kintről hozatni ezekben az árakban, ha érdekel privát üzenet:

Jenny (80x60x79,5) 32.600 Ft

Furat plus (70 x 48 x 78cm) 23.700 Ft


Ezek a ketrecek valók patkányoknak, a berendezésükön lehet spórolni de a tartásukon NEM, egy daganat műtét (ami sajnos majdnem minden pati életében bekövetkezhet) olyan 15-20.000 Ft körül mozog kezeléssel, + a Verti-DMG és Immunovet kúra, ami még + tízezrek...

Sajnos sok hülye hiszi és "mégsajnosabb" h terjeszti hogy könnyű tartású állatok, nem egészen: nagyon érzékenyek a porra, faforgács tilos náluk. De nem írok le ide mindent inkább linkelek és mielőtt patit szerzel be (nem kereskedésből ;) ) olvasgasd át ezeket:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amiket linkeltél nagyon kicsik!

Furet és Jenny nagyon jók, de találsz olcsóbban is nagy ketrecet. Nézelődj apróhirdetések között.

Am nem valószínű, hogy kirágják magukat. Tegyél be nekik jó sok játékot, hogy lekösse a figyelmüket.

2013. nov. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!