Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Gyenge a patkányom hátsó...

Gyenge a patkányom hátsó lába, néha nem is használja, inkább hason csúszik, erre van megoldás?

Figyelt kérdés

Elviszem még ezen a héten dokihoz, munka miatt eddig nem volt rá alkalmam, de félek hogy azt mondja el kell altatni vagy nincs megoldás vagy akármi...

És azt sem tudom hogy mit csináljak így vele? Mármint a ketrecben is csúszik, a hasa is mindig pisis emiatt. Ilyenkor megfürdethetem? Nem fázik meg?

Nem segítene kicsit ha mondjuk Béres cseppet tennék a vizébe? Vagy akármi más ötlet?

Egyébként az emeleteket megmássza, szóval használja a lábát időnként... ha mozgatom nem fáj neki, szóval nem értem mi lett vele. Amúgy 2 év 8 hónapos. Ez már öregnek számít?



2013. nov. 20. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a patik várható élettartama 2-3 év, szóval elég idősnek számít a tied.

Az orrába, szájába fülébe ne menjen víz.Megfürdetheted, de legfeljebb csak babasampont használj.

Utána törölközővel jól töröld meg, langyos hajszárítóval távolabbra tartva kis fokozaton meg is száríthatod.

Ha Béres cseppet adsz neki, akkor inkább az ennivalóra csöppentsd, amit éppen megeszik, mert a vízből ki tudja mennyit iszik.

2013. nov. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen az állatorvos
2013. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 amerikaiborz válasza:

Időskori bénulás, tenni nem tudnak ellene. B1 vitamin adása kicsit javíthat, bár ebben a korban nem valószínű. Calopet paszta adását viszont tudom ajánlani, segít megfelelő formában tartani. Fürdetés helyett naponta egy nedves vattakoronggal tisztogasd meg a bundáját.


Az első válaszadó pedig véleményem szerint veszélyesebb a társadalomra nézve tudatlanságával, neveletlenségével, mint bármiféle állat vagy fertőző kór.

2014. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 amerikaiborz válasza:
Elnézést!!! A második részét a mondandómnak nem ehhez a kérdéshez szántam!!!
2014. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!