Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiú vagy lány a nyuszim?

Fiú vagy lány a nyuszim?

Figyelt kérdés
Már fél éves a nyuszim, egyszer már meglátogattuk még 3hónapos korában az állatorvost, aki nem tudta biztosra megmondani, hogy lány-e!!! Agresszív a viselkedése mostanában, mindig röfög...jelöli a helyemet az ágyon :( Pisi, kaki... És most észrevettük, hogy kb 2 napja, nagyon kezes lett...megváltozott, eddig simizni sem tudtuk...most pedig, jön, dugja az orrát, hagyja magát...bújik... Viszont a páromat ma meghágta...többször is! Ez jellemző a lányokra vagy csak a fiúkra? Dobbantani is elkezdett a hágás előtt! De kukit nem látok, bár nem tudom ez milyen nemi szerv, hiába néztem meg a neten.... Viszont, ha fiú és férfit hág meg? Nem értem....A fiú nyuszikon hamarabb átmegy az ivarzásos agresszió, mint a lányokon, nem? Ivartalanítani csak később szeretném.... Remélem vmennyire érthetően megfogalmaztam...

2013. nov. 20. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor az ellenpélda: nekem a szuka kutyám mászott másokra. A kérdésre sajnos nem tudom a választ, nekünk is van egy nyuszi, ami beazonosításra vár nemileg. :D
2013. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Herezacskója van?annak már kellene látszani.
2013. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem látok olyat neki, de nem is nagyon hagyja megnézni magát...
2013. nov. 21. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég a hátára fektetni, és látszik
2013. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom sajna nem vagyok állat orvos de nekem is van nyuszim aki lány és mégis "párosodik a lábammal(én is lány vagyok).Szerintem egy nyuszi azzal párosodik akihez a legközelebb áll/legtöbbet törődik vele.Az én nyulam is ezt csinálja de ő csak ősszel és tavasszal.Szerintem a tietek most lett ivar érett vagy valami ilyesmi
2013. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, most lett ivarérett, és a te nyuszid, ivartalanított?
2013. nov. 27. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!