Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi idő alatt hat az...

Mennyi idő alatt hat az egérméreg?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt hat az egérméreg már nagyon sok elfogyott 2 nap alatt.Nagyon csalafinta egereim vannak,a ragacsot szó szerint kikerüli saját szemmel látam.Már azt csináltam hogy a méreggel teli tálat rá raktam azt csinálata hogy körbe ment és ugy evett belöle.Nagyon félek az egerektől és már teljesen kiborit már egy halom méreg elfogyott és még mindig esznek ma kettöt sikerült elfogni beleragadt a ragacsba véletlenül mert pont megijesztettem és rosszul ugrot és belecsuszott a ragacsba.Mennyi idő alatt hat már végre a méreg.
2013. nov. 20. 23:27
 1/2 anonim válasza:
Az élet a legjobb méreg ...
2013. nov. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már egy pár meg is döglött.

Nem biztos, hogy látni fogod, mert sokszor a fészekben pusztulnak el.

A legtöbb méreg belső vérzést okoz és ehhez véralvadásgátlót kevernek, tehát nem áll el a belső vérzése.

2013. nov. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!