Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kell tudni a tengerimalaco...

Mit kell tudni a tengerimalacokról?

Figyelt kérdés
Egy barátom ajánlotta a tengerimalacot és nekem nagyon szimpatikus kis állatka. De szinte semmit sem tudok róla. Tudnátok segíteni? Mik a legfontosabb tudni valók a tengerimalacokról és tartásukról? Leginkább saját tapasztalatok érdekelnének.

2013. nov. 22. 18:45
 1/5 anonim válasza:
2013. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Olvass utána a neten. Nekünk voltak malackáink, nagyon cuki állatok.

A két legfontosabb dolog:

Ha egyedül van szomorú.

Soha ne adj neki salátát!

2013. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


a legjobb malis oldal.

2013. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én egy YouTube os videós vagyok, Norbi:)


A YouTube ba írd be az alábbi két csatorna nevét: Tengerimalacok csatorna -> ezen vannak videóim

illetve van még egy csatornám-> Ujvári Norbert -> ezen is vannak videók


Ha az alábbi két csatornán megnézed a tengerimalacos videóimat, mindent tudni fogsz a malacokról, minden személyes tapasztalatot megosztottam ezekben a videókban, és rengeteget lehet belőlük tanulni.Remélem tudtam segíteni! Szia:D

2013. nov. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tengerimalac akkor inkább kettőt vegyél,mert egyedül depresszióba eshet(vannak kivételek) és lehet adni neki salátát(káposztát nem lehet adni).Ha irritál a büdös szag(akár csak egy kicsit is)2 naponta takarítani kell,de ha nem annyira akkor elég hetente egyszer,de ajánlom a két naponkénti takarítást mert elég büdi tud lenni.(nekem is van malim)A kézhez szoktatás időtartama a mali természetétől függ. Kb. 1-2 hét vagy fogalmam sincs,mert nekem problémás malijaim vannak és karácsony óta nem szoktak hozzám.(nem tudom miért)Amúgy imádják ha kényeztetik.
2013. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!