Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak? Én már feladom!...

Mit csináljak? Én már feladom! Nemtudok már mit tenni. Nem tudom miért van ez!

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves nyulam.Mondom a sztorit:Házinyúl és oroszlánfejű, nem nő meg nagyra.Oké,megvettük.Nagyon imádom, pedig nagyon csúnya(mindenki , de kívétel nélkül lecsúnyázta!!)És valami nagyon tetszik benne, csak sajnos nem tudom, hogy mi. Ha meglátok, akkor ilyen nagyon furcsa és írtózatosan jó érzés fog el, amikor megsimíthatom, tehát tudom, hogy ő nekem lett.

Mikor megnőtt, igazi házinyúl méretű lett, és apa elkeztdte utálni, mert hogy büdös.Sajnos 3 meg 4 naponta takarítottam, tehát az volt.

Apa , mikor betelt neki a pohár, levitte a garázsba, s szegény szivem már lassan 1 éve ottvan a vak sötétbe, és tuuudoom ÁÁÁÁÁlllattkÍÍnzÁÁs!!! De nem engedik vissza!! Kérlek segítsetek, sírok most is,nemtudom mit csináljak!!! Nem engedik vissza, mert hogy bödös!!! Kérlek ne ítéljetek el, mindene megvan, ami egy nyúltartáshoz kell, csak a boldogság veszett el.

Ja és néhány ok:vannak halaim,1papagájom,és 1 tengerimalacom.És anyáék vettek 1 toynyusziés oroszlán fejű keveréket!!!!

És nem hazudok: 1 éve nem éreztem boldogságot.

Ti vagytok az utolsó reményem!!



2013. nov. 25. 16:20
 1/9 A kérdező kommentje:

Wcéje nem volt,amúgy lány és nagyon sokat pisilt, és 2-3 naponta takarítottam!

Próbáltam érvelni,hogy csakegy, de egylegeslegutolsó esélyt adjanak neki, vagyis hát nekem, de nem!!

Méghozzá vettek egy másik nyulat!!!!Aki lány.

Utálom az életem.

Amúgy nem meguntam, hanem nem volt időm takarítani, edzés tanulán,edzés....

É eladni nem akarom, mert imádom őőőt.!!

2013. nov. 25. 16:25
 2/9 anonim ***** válasza:

Te jó isten, szegénykém!

Milyen nemű? Gondolom hím. Vidd el dokihoz, hogy ivartalanítsa. Elkérik az árát, de ha a te és a nyuszid boldogsága múlik rajta, hát szánd rá a zsebpénzed. Új alom sem ártana, szerintem fapelletet használj az nagyon jó nedvszívó képességű és a szagokat is megköti. Ha lehet tartsd a szobádban, ott legyen a ketrece és akkor talán nem zavarja annyira a család többi tagját.

Ha nem enyhülnek meg és nem engedik vissza semmiképp, ajándékozd el egy új, szerető családba ahol nyomon tudod követni, hogy hogy alakul az élete.

Szurkolok, hogy jól alakuljon minden!

2013. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocsi, most látom, hogy lány.
2013. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a kinti tartással is meg lehet próbálkozni, de ahoz új ól kell neki ami nagyon drága. Keress olyan tápot neki amiben van yucca kivonat, az segít csökkenteni a vizelet szagát.
2013. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megpróbálom a tápot.

Viszont az a baj, hogy panelba lakunk.

2013. nov. 25. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Az lett volna a megoldás, ha tudtok neki világítani, egy energiatakarékos égő üzemeltetése nem kerül sokba.


De látom, panel pince, oda nehézkes áramot levezetni.

Illetve az áram lent van, megcsapolni nehéz.


Jobban járna, ha eladnátok.

2013. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor takarítsd gyakrabban. Én az enyémet naponta 2x takarítom, így egyáltalán semmi szaga nincs. De napi 1 is elég lenne szerintem.
2013. nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha semmiképp sem engedik, hogy felvidd, ajándékozd el. Biztos nagyon hiányozni fog neked, de a nyuszinak az lenne a legjobb. Ha megtartod úgy, hogy a sötét pincében kell élnie, az nagyon nagy önzőség, mert ha szereted a nyuszit, az ő érdekeit nézed.
2013. nov. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdés: Mennyi idős vagy?

Egyébként ilyen téren, a nyuszi érdekeit nézve, ne törődj mással csak a nyuszival. Tehát fogd meg és vidd fel a szobádba, ha hisztiznek a szüleid, mondd nekik azt hogy a tied, így felelősséggel tartozol iránta. azért érdekes dolog letenni a pincébe, meeert büdös...na de mind1 vettek egy másikat, az nem büdös? Kíváncsi lennék ha velük lennének így, tehát őket cserélnék le és vágnák le a pincébe mit szólnának...(bocsi, csak felháborodtam rajtuk)

Harcolj az érdekeidért, meg a nyusziért! Takarítsd minden nap, úgy nem lesz büdi, mosd ki a ketrec alját is mindig, az szagtalanít.Tartsd a szobádban.

Egyébként még mindig nem bírom flfogni azt a tényt, hogy egyszerűen letették a pincébe! Bakker nem plüssnyuszi!!!

2013. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!