Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem lesz így rossz a nyuszinak?

Nem lesz így rossz a nyuszinak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék egy törpenyuszit, de nem vagyok biztos benne hogy jó otthona lenne nálam. Családi házban élek, 3 kutyával. A nyuszit persze bent tartanám, nem ez a gond. A gond az, hogy hetente 3 napot nem vagyok otthon, hanem anyukámnál és nem tudom ha hordanám anyukámhoz a helyváltozásra hogyan reagálna a nyuszi. Ezért kérem a tapasztalt nyuszi tartókat, segítsenek és adjanak tanácsot

2013. nov. 28. 13:34
 1/8 Krozella ***** válasza:
A Kutyáiddal addig meg mi van?
2013. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kutyáink kint vannak az udvaron, a nagymamám a szomszédba, szval a kutyakat szokta etetni... és ha ezt most ugy ertetted torodoke a kutyakkal, kepzeld el igen. De ugye en meg suliba jarok szoval nem tolthetek minden percet otthon
2013. nov. 28. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:
3 kutyás van, és szükségük van a sétára. Viszed őket hetente legalább kétszer sétálni?
2013. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De amúgy 3 nap az sok. És a nyuszi annyira nem szereti a folyamatos hervehurcát. Nyuszim van már 2 éve. Vegyél görényt, azok szeretik, ha zajlik az élet.
2013. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk többlaki nyuszink van :) 3 helyen "él", mert többször kell huzamosabb ideig távol lennünk, mindenhova visszük magunkkal, mindhárom helyben mást szeret. Az egyiknél a nagy teret, ahol szaladgálhat, a másiknál a padlószőnyeget, a harmadiknál a kanapét, ahova felugrálhat :D Egyedül az autózást nem szereti annyira, csak ha sztrádán vagyunk, de ha beteszem a kezem a hordozóba, akkor semmi gondja, mert hozzá tud bújni :) Szerintem a lényeg, hogy már kiskorától szoktatva legyen, a nyuszik kíváncsi állatok, hamar feloldódnak, illetve, hogy stabil idegrendszerű nyuszit vegyél tenyésztőtől.
2013. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kutyáimmal torodok, viszem oket setalni minden hetvegen, amugy meg nem ehhez kertem tanacsot ha valami.... de a legutolso valaszolonak nagyon koszonom a jo tanacsot :)
2013. nov. 29. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

A nyusziknak szükséges van egy otthonra... Nem cipekedésre!

3 napra nehogy egyedül hagyd, hát szegény megbolondul a ketrecében... Te mit éreznél, ha 3 napot egy ketrecben kéne töltened, egyedül?..


NE vállalj nyuszit. Én tudom, mivel jár, és neked egyszerűen nem való...

2013. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hagynám otthon a ketrecbe, vinném anyukámhoz.... ott se lenne allandoan ketrecbe.
2013. nov. 29. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!