Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért fájhat a nyaka?

Miért fájhat a nyaka?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy kopasz tengerimalacot. Már haladunk a kézhez szoktatással. hagyja, hogy a fejét simogassam, de ahogy a nyakához ér az ujjam összerezzen. Ma amikor kivettem, akkor megnyomkodtam a nyakát, és szerintem fájt neki, mert fura hangokat adott ki és menekülni akart. Viszont ha azt sem szereti ha a hátát fogdosom, akkor is összerezzen, de nem annyira mint a nyakánál. Szerintetek mi lehet a baja? Vagy lehet, hogy ennek pszichés oka van?

2013. nov. 28. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

STRESSZES.....

ha állandóan fogdosod/molesztálod, ne csodálkozzál,hogy ilyen!

2013. nov. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem erőszakosan fogdosom! De igen is ki kell venni a ketrecből, így sosem fog kézhez szokni. Délután szoktam kivenni, simogatom, hogy megnyugodjon és utána hagyom, hogy a szobámba mászkáljon. De képzeld el, hogy 1 hét alatt már azt is elértem, hogy ő jön oda hozzám, magától. Húúúú :O basszus egy erőszakos állatkínzó vagyok, aki molesztálja az állatokat :(
2013. nov. 29. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!