Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgöri vagy patkány?

Vadászgöri vagy patkány?

Figyelt kérdés
Melyik való inkább egy lánynak? Illetve melyik büdösebb? És melyiket behezebb panelban tartani?
2013. dec. 3. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szerezd be mindkettőt, biztosan jól ellesznek egymással.
2013. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a göri aranyosabb, de büdibb is, illetve nagyobb hely kell neki. Én is akartam görényt, de végül kopasz tengerimalacom lett, és nem bántam meg :P
2013. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Görény büdösebb tud lenni (ivaros hím), és dárgább a felszerelés hzzá. Bár egy fullextárs XL patkányketrec pont ugyanannyi, mint a görényketrec (mivel gyakorlatilag ugyanaz kisebb rácsközzel), de ha nem a nyolcvanezres tételben gondolkozol, a patkány még két állat esetén is olcsóbb.

Panelben mindkettőt ugyanolyan nehéz tartani. Ha kiengeded, bármelyik szét tudja szedni a lakást: a patkány rág, a görény tombol. :) (Jólnevelt állatok is, érdeklődnek, körülnéznek, szétszedik az őket érdeklő dolgokat. Mint a kisbabák.)

Az a legutolsó szempont, hogy melyik való inkább lánynak. Ilyen nincs, egyik állat sem "csajos/nem csajos kisállat". Te tudod, mennyit tudnál velük foglalkozni, mennyi a keret a beszerzésre, felszerelésre, mennyi hely van, mit bírsz elviselni etetés terén (van, aki nem szereti a ragadozókat, szíve joga, ő ne tartson görényt).

2013. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pateszok egyáltalán nem büdik, a göriknek azért van egy alapszaga. Amit az előző válaszoló írt, azok Ferplast ketrecek -a leges legjobb a patkányketrec kategóriában :P-, de persze ennél jóval olcsóbban is lehet szerezni megfelelő méretű ketreceket. A panellal különösebb baj nincs szerintem, ha kisállatbiztossá tudod tenni a szobád -kábeleket eldugni, réseket betömni, stb.. - nem nehezebb mint egy átlag lakásban.
2013. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
melyik lett :3 nekem am patim van panelba es csaj vok :P
2014. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!