Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúllal lehet utazni?

Törpenyúllal lehet utazni?

Figyelt kérdés
2 órás út lenne a nagymamámhoz (a ketrecében természetesen). A lakása elég kicsi úgyhogy a közeli parkban pórázon sétáltatnám. Félek, hogy megviseli az utazás. Nyúl gazdik, tudtok tippet adni? A ti nyuszijaitoknak már volt részük ilyenben?

2013. dec. 5. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a világon semmi baja nem lesz, nálunk már mindenféle állat utazott autóban. Ha van étele, vize és rögzíted a ketrecét akkor nem lesz gond.
2013. dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
már utaztam vele busszal, vonattal és kocsival is én jobban szeretem a hordozóban való utaztatását mert neked is könnyebb és nálunk ha már megmozdítom a ketrecét meg porszívózok akkor halálra rémül, szóval a boxba nem tud úgymond nagyot esni egy fordulásnál vagy bukkanónál, és az olyan mint egy kis odú így nem fél, néha kinyitottam a tetejét körbenézett megnyugodott hogy nem a dokihoz vittem és aludt tovább :DD eddig is sétáltattad kint?? mert ha most vinnéd először akkor én nem javaslom, nem tudhatod hogy elmenekülne-e bármi előfordulhat, sőt ha eddig fűtött lakásba volt könnyen megfázhat kint :( mennyi időre mész oda, lehet kicsi lakásba is vele játszani, persze ha a nagyid megtűri, én is egy szobára vagyok korlátozva vele mikor nyuszistul megyünk persze megy a duzzogás hogy csak ennyi de legalább értékeli az itthoni szabad téblábolást :D utazás előtt mindenképpen pisiltesd meg, azaz ne adja neki kb előtte fél órával inni, és tedd rá a wc-re, persze ez csak akkor áll fent ha nem ketrecben szállítod :)
2013. dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!