Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kapható patkány Pápán kisállat...

Kapható patkány Pápán kisállat kereskedésben?

Figyelt kérdés

Szeretnék az elkövetkezendő 2-3 hétben

egy pati gazdija lenni; fiatal, 21 nap

körüli picire gondolok természetesen,

csuklyás lenne a tökéletes, esetleg

berkshire vagy fehér (nem albínó!). Nem tudja valaki véletlenül, hogy Pápán születtek-e (vagy fognak-e születni) mostanában patik? Elég messze lakom Pápától, de sajnos a környéken sehol nem találtam patkányokat is tartó kisállatkereskedést, egyetlen egy alkalmam lenne oda utazni. Ha valaki tud ezzel kapcsolatban valamit, akkor kérlek, segítsen!


2013. dec. 5. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a nagyimmal voltunk az állatboltban de patkány az nem volt még höri se
2013. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért kell oylan hamar, ha jó gazdi szeretnél lenni, ne siesd el és nézz körül, kerüld a kereskedéseket ha szereted az állatokat!!! Az ő genetikai hátterük katasztrófa valószínüleg fél évet sem érik meg, betegek és rámegy a dokira a gatyád. És dehogy kell oylan kicsinek lenni, minimum 5 hetes legyen de jobb ha 6-7 heteset viszel ők már megtanulták a patis viselkedést a többiek között :)

Én őket találtam: [link]

2013. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Legutolsó patim is állatkereskedésből volt. Több, mint 3 évet élt meg, nem hogy fél évet se. Mindenféle állatkám volt már kisállatkereskedésből, nem vagyok kezdő gazdi; a közelemben én nem találtam patkány tenyésztőket és Pest körülre esélytelen, hogy felutazzak. Eddig sosem volt rossz tapasztalatom azokkal az állatkereskedésekkel kapcsolatban, amiket rendszeresen látogatok, de sajnos nem tartanak többé patit. Azért köszönöm a válaszokat! Lehet, hogy akk mostanában nem leszek pati gazdi :(
2013. dec. 7. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!