Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Muszáj 2 tengerimalacot...

Muszáj 2 tengerimalacot tartani, vagy egyedül is elvan?

Figyelt kérdés
Szeretnék a közeljövőben egy tengerimalacot. Utánaolvastam interneten, kérdeztem azokat az ismerőseimet is akik tartanak tengerimalacot. Igen és nem választ is kaptam. Nem tudom eldönteni. Mindenképpen sokat foglalkoznék vele. Csak ez tart vissza, nem szeretnék 2 állatot tartani.

2013. dec. 9. 16:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Kevesebbet unatkozik, amikor nem vagy ott vele, végülis társas lény ő is. De elvan egyedül is, nekem volt egyedüli malacom és voltak párban is (egyébként ha kettő van, annyi, hogy nagyobb hely kell nekik, de nem több idő tisztítani, vagy ilyesmi, csak arra kell figyelni, hogy ne fiú-lány páros legyen). :D
2013. dec. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
42%
Nekem egy volt, jól megvoltunk, sosem panaszkodott nekem, hogy magányos lenne :)
2013. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Te nem tudod helyettesiteni a másik malacot! Olyan,mintha te örök életedre egy állattal lennél bezárva,nem találkozhatnál emberrel. 2 azonos nemű kell belőlük. Nem sokkal több gond,sőőőőt...ha egyedül van,biztos,hogy könnyebben megbetegszik,befordulós,szomorú lesz, nem-nem ajánlom,még be is golyózhat....
2013. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor elgondolkodom még a dolgon. Köszi a válaszokat! :)
2013. dec. 9. 16:34
 5/20 anonim válasza:
39%
Nekem egyedüli malackám volt, 12 évet élt, nem volt semmi baja. Nem lett depressziós, beteg, náthás, tengeribeteg, szociopata, akármi :D szerintem jól tudnak alkalmazkodni az egyedülléthez is. Persze szeretgetni kell! :)
2013. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az igen szép kor! :) Akkor lehet megpróbálkozok azzal hogy csak egyet tartok aztán ha látom hogy nem tetszik neki a helyzet akkor veszek még egyet.
2013. dec. 9. 17:06
 7/20 anonim válasza:
Úgy lesz a legbiztosabb, kérdező :) sok szerencsét hozzá! Nagyon édes kis állatok :)
2013. dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. dec. 9. 17:18
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudnak alkalmazkodni az egyedülléthez. Szerintem mégis mit csinálna? Leül a házában tv-t nézni? Röhejes, hogy nem vagy képes 2 darabot tartani.
2013. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Már fűzöm a tesómat hogy vegyen majd Ő is egyet és tartsuk együtt. Ne haragudj nem vagyok milliárdos...
2013. dec. 9. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!