Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Gombás a nyúl bőre?

Gombás a nyúl bőre?

Figyelt kérdés
Anyámnak van egy nyula, aki egy ideje vakaródzik, elvitte az állatorvoshoz, aki rávágta hogy gomba, és kenegesse canesten krémmel, az viszont nem hat, hiába kenjük, hiszen a nyúl lenyalja a hátáról! Nincs valami fürdető, vagy bármi ami hatásosabb?

2013. dec. 9. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Vigyétek másik orvoshoz, olyanhoz, aki èrt a nyuszikhoz.
2013. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem el fogják vinni minél hamarabb..addig kiírtam ezt a kérdést hátha tud valaki esetleg valami ideiglenes megoldást, de nekem már egy ideje gyanús hogy egy állatot nem canesten krémmel kezelünk, és rossz nézni ahogy vakaródzik. Vannak ilyen fürdető cuccok vagy csak krémek vannak ezekre?
2013. dec. 9. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig "szokás" emberi krémmel kezelni állatot, köztük nyuszit is. Nekünk gombára Pimafucortot és egy másik kenőcsöt írtak fel, de annak nem jut eszembe a neve..
2013. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pimafucortom is van. Nektek használt a gombára? Az a baj ahogy vakarja magát leszedi-lenyalja magáról. Vagy azzal ne foglalkozzak?
2013. dec. 9. 17:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mindig akkor kentem be, amikor épp a vacsiját kapta, így legalább kis időre is, de magán hagyta. Utána meg simogattam, hogy eltereljem a figyelmét:)

Én mindig vastagon kentem be, hogy ne tudja mindet leszedni.


Viszont azt hiszem nem a Pimafucort használt, hanem a másik...

2013. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De amúgy vigyétek el egy másik dokihoz is, mert nem biztos, hogy gombás.. Lehet rühes is..
2013. dec. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nizoral! Eszembe jutott:)
2013. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elvisszük persze, csak nem az enyém, hanem anyáé én pedig saját kereset híján nem tudom elvinni, csak kezelni szegényt.
2013. dec. 9. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!