Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kell a rövid szőrű tengerimala...

Kell a rövid szőrű tengerimalacot fürdetni?

Figyelt kérdés

Nem lesz tőle baja? ha kell akkor milyen gyakran és hogyan?

"hogyan" - gondolok itt víz hőmérsékletére, szárítani kell a szőrét vagy magától megszárad...



2013. dec. 9. 18:42
 1/5 manyaszdavid válasza:
igen kell öket fürdetni én hónaponta szoktam.száritani pedig kiválasztasz egy törcsit és átkell törölni mindenhol.ja és ahömérseklet az pedig langyos.
2013. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2013. dec. 10. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyiket sem kell fürdetni, sem a rövid, sem a hosszúszőrű fajtát. De ha már mindenáron muszáj, akkor is félévente egyszer. Lavórba engedj kézmeleg vizet, samponból használhatsz gomba elleni Nizoralt, vagy kölyök kutyákra valót. Ezt a vízbe tedd, ne a malacra közvetlenül. A fejét, fülét, orrát ne érje víz. A végén alapos törlés és hajszárító közepes fokozatával távolabbról szárítás.
2013. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szijaa :33 lehet én is szoktam nagyon szereti :)
2013. dec. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2013. dec. 11. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!