Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak a nyuszimmal,...

Mit csináljak a nyuszimmal, hogy ne rágja a ketrecet?

Figyelt kérdés
kinti nyuszi volt csak behoztam mivel már hideg van, vettem neki ketrecet amiben van ilyen kis emelet és alatta be tud bújni de ahol fent a tálkája van oda bogyózik és ha meg bebújik harapdálja a műanyagot és kapar.
2013. dec. 10. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk voltak nyulak szerintem érdemes lenne berakni neki valamit amin koptathatja a fogát ugyanis azért rágja mert folyamatosan nő a metszőfoga.
2013. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 niki2013 válasza:
0%
Nekem is van egy bent nyuszim(oroszlánfejű) az enyém is szokta rágni a ketrecét.Adjál neki mindig olyan zöldséget vagy gyümit amivel elszórakozik és nem fogja rágni a ketrecét.Nálam a vastag sárgarépa bevált, vagy még jó karalábé is.(esetleg lehetne betenni hozzá egy fadarabot hátha azon próbálja koptatni a fogát)
2013. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 niki2013 válasza:
"benti"
2013. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyenek a nyulak.Adj neki botokat, ágakat, meg sok szénát meg engedd ki.
2013. dec. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
en agat szoktam betenni nekik! epp amilyent talalok de leginkab a mogyorofa agat szeretik! attol abba fogja hagyni
2013. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat a fogkoptató nem jött nagyon be neki akkor a faágat kipróbálom.
2013. dec. 10. 11:50
 7/9 anonim ***** válasza:

A karalàbè puffaszt, azt ne adj neki.

Engedd ki, foglald le, fáradjon el, akkor kevèsbè rosszalkodik

2013. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem azért rágja, mert koptatni akarja a fogát. Ha ilyenkor még kaját is adsz neki, magyarul jutalmazod a viselkedését, akkor tuti sosem fogja abba hagyni. Sok friss széna legyen nála, olyan faág amit megehet(pl. alma). Amugy pedig nem nagyon lehet erről leszoktatni, sokat kell kiengedni, vagy biztosítani, hogy mindig ki tudjon jönni ha akar.
2013. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ki szoktad engedni? mert ki kéne.
2013. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!