Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam egy 5 éves vadásza...

Timpike kérdése:

Kaptam egy 5 éves vadásza görényt egy ismerőstől mert nem tudta ellátni mert beteg Hogyan tudom el szoktat a harapásról?

Figyelt kérdés
Minden ok nélkül harap mikor takarítom ketrecét meg harap és nem értem el a pofonnal sem semmit nála és szeretném ha szelíd lenne mert nagyon meg szerettem a kis állatot

2013. dec. 12. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

"nem értem el a pofonnal sem semmit nála"

"nagyon meg szerettem a kis állatot"


ez a két állítás elég ellentmondó. etesd kézből, és simogasd. majd megszokik téged.

2013. dec. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És te eltudod látni, "mert beteg" ? Voltál már vele orvosnál? Mi baja?

Valószínűleg a kedves ismerősöd nem bánt túl jól vele, vagy egyáltalán nem foglalkozott vele, nincs szocializálva.

Ha fiú akkor szerintem ivartalanítsd, ezzel csökken az agressziós is.

És foglalkozz vele nagyon sokat, beszél hozzá, próbáld kézből etetni, stb, de ne legyél vele erőszakos.

A pofonnal NEM érsz el semmit, sőt... ezzel a taktikával csak rontasz a helyzeten.

2013. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a görény nem beteg az ismerősöm beteg nehezen hajol le már ízületi problémái vannak ezért került hozzám a görény
2013. dec. 13. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!