Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell szobatisztaságra...

Hogyan kell szobatisztaságra tanítani a Törpenyuszit?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél a ketrecbe egy wct, abba pellet almot, a mellément bogyókat tedd bele, a mellèment pisit töröld fel, a zsepit beleteszed a wcbe, a pisifoltot pedig ecetes vízzel mosd át, hogy ne èrezze a szagát.
2013. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt nagyon részletesen le van írva:

[link]

2013. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én így csináltam:

Mikor meghoztuk két napig az egész ketrecbe tettem forgácsot. Ennyi idő elég volt ahhoz, hogy kiválasszon egy sarkot, ahová wc-re jár. Utána ebbe a sarokba raktam sarok wc-t, és tele raktam pisis forgáccsal. Itt már csak a wc-de raktam forgácsot, a ketrecbe meg egy kis szőnyeget. Ha találtam bogyó Napközben, akkor fogtam, azt is a wc-be dobtam. Aztán végül a fapelletre szórtam pisis forgácsot, hogy szokja a pelletet.

Ez a folyamat neki kb. 1-1.5 hét volt.

Most már fél éves, teljesen szobatiszta, ha ki van engedve délutánra, visszamegy a ketrecbe a wc-re elintézi a dolgát és jön ki játszani.

Remélem Segítettem, kitartás :)

2013. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!