Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nektek is csinál ilyet a...

Nektek is csinál ilyet a hörcsögötök?

Figyelt kérdés
Amikor kiveszem,fel szokott mászni a kezem szárán,és el kezdi tépni a fogával a pulcsimat,vagy a mellényemet.Egyszerűen nem lehet kivenni,mert mindig tép valami ruhát,és a szájába akarja tömni.Gondoltam veszek neki ilyen vattaszerű fészekanyagot,ami direkt nekik van,de nem tudom jó-e?Nem akarom azt sem,hogy valami baja legyen tőle.Van valakinek ilyen?

2013. dec. 15. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokta rágcsálni. A kezemen kívül mindent.
2013. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kriszti *_* ***** válasza:
az enyém nem szokott ilyeneket csinálni,de van egy kis rongyija amibe belebújhat.Szerintem jó ötlet,vehetsz neki :)
2013. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem még a kezemet is rágni akarja :DD
2013. dec. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem volt :'( és mindent megrágott. Szabályosan úgy emeltem fel, hogy hagytam, hogy jól beleharapjon az ujjamba, és úgy tettem alá a másik kezem :) De attól még cuki volt. :D
2014. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta.
2015. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!