Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulak nem érzik egymáson...

T.Heni kérdése:

A nyulak nem érzik egymáson hogy eltérő vagy éppen azonos neműek?

Figyelt kérdés
Van két fiú nyuszim (az egyiket nemrég kaptam) külön tartom őket,de csak egy hálós ajtó válassza el őket,szóval látják egymást meg érzik egymás szagát.Akárhányszor etetem őket a fiatalabbik átszökik a másikhoz és nem verekednek hanem "fajtalankodnak"
2013. dec. 16. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyen. Nekem is bak nyuszim van, de ha àtviszem a szomszèd bakhoz, az mindig rámàszik. De az a nyuszi a labdára is ugyanúgy gerjed.
2013. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 barbii. válasza:
Vagy melegek, vagy az egyik fiú nyuszid mégsem annyira fiú nyuszi. Nézd meg őket jobban. Elvileg, és gyakorlatilag is érezniük kellene, nem hülye állatok.
2013. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy érzik egymáson, hogy milyen neműek. A "fajtalankodás " ha csak nem különböző neműekről van szó inkább dominanciaharc lehet.
2013. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tök normális, a dominanciájukat fejezik így ki.
2013. dec. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!