Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért hal meg az összes...

Miért hal meg az összes kishörcsögöm?

Figyelt kérdés
először az egyik hörcsög szült 3-mat és úgy kéthetes korukban egymás után meghaltak...most viszont a másik szült hetet és ezek is szép lassan meghaltak mind.csak egyszerűen megdermedve találtam őket a ketrecben.az utolsó ma halt meg és tegnap úgy láttam mintha fájdalmai lennének mert olyan nagy és kemény volt az ürüléke hogy nem tudta kinyomni...talán az összes ezért halt meg?és mit lehet ez ellen tenni?

2013. dec. 20. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az állatorvos segít. :D
2013. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idősen szült az anyuka?

Hol vettétek a szülőket? (kereskedés/tenyészet)

A szülők rokonok?

2013. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az első még viszonylag fiatal de a másik már idős(megőszült a szőre).mind a kettő másodszorra szült de a fiatalabb az első kölykeit megette(az idősebbik felnevelte a sajátjait)mindkettőt kereskedésben vettem
2013. dec. 21. 17:38
 4/5 A kérdező kommentje:
lehetséges hogy a fiatalabb meg az apa testvérek(egy terráriumban voltak a kereskedésben) ,bár az apa jóval kisebb termetű
2013. dec. 21. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ügyes kis szaporító vagy. Itt az elrettentő példa, le is mentem. :)
2013. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!