Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim nem bízik bennem,...

A nyuszim nem bízik bennem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mikor felveszem pár másdpercig marad nyugton,

lehet, azért, mert nem bízik bennem.



2013. dec. 21. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze a bizalomhoz, csak a nyuszik aktív állatok, nem szeretnek sokat kézben lenni :D Én mindig leülök hozzá a földre vagy a kedvenc kanapéjára, így odajön a szeretet adagjáért, futkározik, majd megint odajön és így tovább :)
2013. dec. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Hogy fogod? A feneke meg van támasztva? Az is lehet, hogy nem szereti. Egyébként meg csináld azt, h mindig ehy kicsit tovább tartod a kezedben, mondjuk egy hétig 5 perc minden nap, aztán 10, majd egy újabb hét után megint több. Előbb-utóbb megszokja. Ja, és amikor leteszed, mindig adj neki jutalmat, pl egy karika répa, pici darab alma, stb
2013. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindig megtámasztom a fenekét de szerintem attól fél, hogy leejtem. Nagyon nyuszog, és kalimpál. Szeretném, ha nem félne.
2013. dec. 21. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:

az én nyulam felemelhetetlen, de szerintem csak azért, mert utálja.

attól függetlenül szerintem bízik bennem, mert a felemelésen kívül mindent megenged. csak az a baj, hogy az emelgetés-ölbentartás miatt a körömvágás is nehezen megy.

2013. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A nyulak foldkozeli allatok,nem szeretnek kezben lenni . Megfigyelem,hogy az enyem is inkabb csak megturi,mint szereti . Ha felveszem es magamhoz fogom,latszik,hogy a fuleit lelapitja es a szemei guvadnak ,ilyenkor gyorsabban is ver a szive - fel . Amint leulok az agyra es eszreveszi,hogy "stabil talaj" van elerheto kozelsegben,akkor mar indul is :)


Szoval ne eroltesd,ezt egyik nyul sem szereti,ahogy irtak mar elottem , inkabb fekudj melle a foldre, kivancsi allatok,oda fog menni hozzad

2013. dec. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ösztönösen szabadulni akarnak, nekik ha felemeled az olyan, mintha egy ragadozó madár kapta volna el. Egy idő után lehet, hogy megszokja, de szeretni nem fogja. Inkább ülj le a földre és akkor lehet, hogy az öledbe fog mászni.
2013. dec. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd a felvevést. Inkább próbálj meg te lemenni hozzá. A miénk orrpuszit is ad, ha kúszva közelítünk hozzá.
2013. dec. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!