Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek a nyuszimmal ha...

Mit tegyek a nyuszimmal ha még nem épített fészket?

Figyelt kérdés

sziasztok!

A nyuszim nemsoká fial,már az idő is ott van,meg ha megfordítom és a hasára teszem a kezem,akkor rugdalnak a kicsik!A korábbi tapasztalatok alapján onnan már csak három,négy nap!Azt is olvastam,illetve tapasztaltam is,hogy nagyjából egy héttel előtte szalmából fészket épít és a hasáról tépi a szőrt.Hát ő egyiket sem csinálja,pedig van rendesen szőr a hasán és szalmát is tettem neki be!Miért nem építkezik?:O

Volt már neki gyereke korábban,bár nem tudom hányszor,mert kaptam,de az alom,amit ő szült,abból egy jelenleg is nálam van!Szóval nem tudom mi lehet a gond!Megfázni biztos nem fognak,mert a radiátor mellett vannak lakásban,22 fok van,de nem tudom mit tehetnék még!

Köszi a válaszokat!



#nyúl #építkezik
2013. dec. 23. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudni fogja a dolgát, ha itt az idő
2013. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van benn neki elletőládája?
2013. dec. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na az már végképp nem fére be,a házikójába hordott be mindent!

Most viszont megfialt és nem igazán foglalkozott a kicsikkel!Jobban mondva azzal az eggyel ami megszületett.a többi még egy nap múlva sem jött ki.de azzal az eggyel nem foglalkozik,nem szoptatta,fészket sem igazán épített neki,csak szalmát hordott össze szört nem.de még rá is taposott.Teljesen ki volt hűlve szegény:(Raktam neki egy kis fészekszerűséget de meghalt reggelre;(

2013. dec. 24. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Bennemaradt a többi???!!!AZONNAL ORVOS!!!!
2013. dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy ő hamarabb világra jött!A többiek hála istennek megszülettek!8-an vannak és jó nagy vészekbe.extra gyorsan nőnek!Ha valaki szeretne,akkor írjon a churrythis@freemail.hu-ra.Nagy a színválaszték!Debrecenben van helyileg
2013. dec. 28. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!