Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Degu színek? Léteznek?

Degu színek? Léteznek?

Figyelt kérdés

Milyen színekben jelenhetnek meg a deguk? A vadast és a kéket ismerem, tartok is belőlük. Láttam, hogy most kezd terjedni a foltos is.

Érdekelne, hogy van-e belőlük más színben is.

1. Létezik fekete vagy fehér degu? Ha igen, lehet szerezni itthon?

2. Albino degu létezik? (neten ne találtam) Ha igen, azt lehet itthon szerezni? Esetleg igényel valamilyen különleges bánásmódot (főként egészségügyi szempontból), vagy a ritka "színváltozat" a kutyákhoz hasonlóan csak természetes környezetükben jelent problémát számukra? És ha létezik, akkor milyen gyakorisággal?


A válaszokat előre is köszönöm! :)


2013. dec. 24. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
kék degut lehet már kapni, a fehér az olyan ritkaság számban megy, hogy sehol nem találsz.
2013. dec. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hivatalos angol oldalon fent vannak a színváltozatok ( [link] de itthon még csak foltos fehéret láttam én is, simát nem. A homokszínű is érdekes pedig. Albínóról nem tudok, de fekete degu van, habár nem igazi fekete, csak nagyon sötét barna színű és ritkaság.
2013. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!