Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ugye az nem baj, ha nem...

Ugye az nem baj, ha nem vettünk a hörcsögnek kisházat?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt kaptuk meg, de akkor már egyik kisállat kereskedésben sem volt olyan ház ami jó lett volna, ezért nem vettünk neki, de már befúrta magát a terrárium egyik sarkába, el is barikádozta magát, akkor is vegyünk neki házat, vagy akkor nem kell?
2013. dec. 26. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Minél előbb venni kell neki, nagyon szeretik a kisházat.
2013. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Épít ő magának fészket forgácsból, szénából + egy vécépapír guriga is megteszi. Persze azt előbb utóbb szétrágja, néha cserélni kell. Nem fontos az extra kisház.
2013. dec. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha van valami ami alá bemászhat, és sötétben lehet, akkor semmi gond. Ha pedig csak egy üres háza van, kajával, vízzel és mókuskerékkel, az sem baj, de akkor vastagon tegyetek neki forgácsot, és még tépkedj neki illatmentes papírzsepiből kis csíkokat, vagy ha kapsz gyapotot, akkor az lenne a legtökéletesebb, mivel a puha dolgokból épít magának fészket, ahol pihen, és eszik. (A vastagon tegyetek neki forgácsot alatt azt értem, hogy legyen legalább 3cm vastag.)
2013. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Előző vagyok.


Bocsi, nem üres háza, hanem üres terráriuma*.

Bocsi :D

2013. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :))
2013. dec. 26. 15:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy bizony kell. Én úgy oldottam meg hogy vettem a tescoban agyag virágcserepet és fűrésszel kivágtam rajta egy kis lyukat búvókának. Nagyon szerette minden hörcsög használták is. Ennyi kis elbújási lehetőség legyen már nekik
2013. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mindenkinek kell egy hely ahová el tud bújni. neked is.
2013. dec. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
házikó nem feltétlenül kell, de legyen valami amibe belebúlyhat.én pl a régi duplos csőből éíptettem neki kis alagutat és abba lakik és naygon szereti.
2013. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mindenképpen vegyetek neki, imádja a házat, és biztonságban tudja érezni magát.
2013. dec. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fontos a ház, hogy el tudjon bújni, és biztonságban érezze magát! Vegyél neki, mert úgy mindig lesz hely, ahova beszaladhat, ha megijed valamitől.
2013. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!