Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudjam bisztosra, hogy...

Honnan tudjam bisztosra, hogy megfázott a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Ma reggel kiszedtem, mert ki szeretett volna jönni, és ahogy kiszedtem, elkezdett a nyüszögéskez hasonloan csinálni... Anyukám szerin csak beszélt, de én nem vagyok benne biztos, habár semmi klönös nem volt, talán egy nagyon picitt fáradtabb, lassabb volt.

2013. dec. 26. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát itt a tél. Ilyenkor minden lényecske kicsit fáradtabb visszahúzodóbb,lustább valószínűleg a höriddel is ez van. Figyeld meg a viselkedését ha valami nem stimmel azt észre kell hogy vedd,elvégre te vagy a gazdija! ;) ha tényleg baja van nézesd meg a dokival! :)
2013. dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát gyarkorlatilag semmi furcsát nem észleltem...
2013. dec. 29. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem ismétlődik meg többször, akkor semmi gond, nem beteg. Ha nem volt huzatos, vagy hideg helyen, biztosan nem fázott meg. Ha igen, akkor folyik az orra, tüsszög, csak fekszik, nincs étvágya.
2013. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!