Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen nevet adjak a transzves...

Milyen nevet adjak a transzvesztita nyulamnak?

Figyelt kérdés
Az egész azzal indult, hogy szerettem volna egy nyuszit. Aztán kutatgattam róla és egyre jobban megtetszett az ötlet. Aztán jött persze a sírás a szülőknek és végül bele mentek. A kisállat kereskedésbe vettem egy rózsaszín ketrecet, mert addig úgy volt, hogy mindenképpen kislány nyuszit szeretnék. (Meg azért mert csak olyan volt) Meg is vettünk minden kelléket. Elmentünk egy tenyésztőhöz ahol elsőre beleszerettem az egyik nyusziba. Mondtam hogy őt szeretném és ekkor derült ki, hogy kisfiú. Upszi! Szóval szegénykéből transzvesztitát csináltunk. Egy ilyen nyuszit hogy lehetne elnevezni?

2013. dec. 27. 00:13
1 2
 1/17 tanárúrkérem ***** válasza:
72%
Bruce Lee
2013. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Csülök. Minden állatnak jó név az hogy Csülök, a második helyen fut be a Wagner.
2013. dec. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 dragonkalo válasza:
100%

Béla,esetleg Józsi.

Vagy Vesztinyuszi vagy mittöm én :DD

2013. dec. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Az én nyulamról azt hittük, hogy fiú, de kiderült, hogy lány.Elvileg Rozsdás lett volna.De aztán át neveztük Rozáliára.Szerintem azt a nevet amit a lány nyuszidnak akartál adni annak a fiú változatát add neki. Vagy "fiúsítsd" meg a nevét:D
2013. dec. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ödön :D
2013. dec. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

A nyulat nem érdekli,hogy milyen színű a ketrece! Nem transzvesztita , és te sem tudhatták hogy kisfiú,ez van most már így kell elfogadni. Ilyen neveket tudnék ajánlani!:

Lucifer, Matyi, Kakaó ,Mazsolát, Töpörtyű, Füles, Tappancs, Pepsi :D ,Nápolyi, Szaturnusz, Mars ,Uránusz ,csoki ,Sudoku ,Fáncsi, Kormos ,Vili, Babona ,Apacs, Pipacs , Lurkók, Fagyi ,Kávé, Dongó ,Pepita ,Bonbon ,Alma ,Gulyás ,Gombóc ,Fáncsi , Rudi ,Picúr ,Fahéj ,Csillag ,Lukszór ,Álom , Marcipán ,Holló , Zerge ,Kehely ,Morzsa ,Manó! Remélem tudtam segíteni! ;)

2013. dec. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
89%
Lady Lajos legyen szerintem, pozitivuma a nevnek, hogy Ladynek es Lajosnak, esetleg Lajcsinak is szolithatod azt a szerencsetlen nyulat akit veled buntetett a sors... :)
2013. dec. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
dick cheney
2013. dec. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Justin Bieber,SP,Flour Tomi
2013. dec. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
SoPacs
2013. dec. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!