Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfázik az eddig szobában...

Megfázik az eddig szobában tartott törpenyuszi, ha most átrakjuk 10-12 fok körüli helyiségbe?

Figyelt kérdés
Ivarérett fiú nyuszi, pár napja állandóan zaklatja a másik nyuszit, aki kislány, de még nem ivarérett. A fiút ivartalanítani akarjuk, de csak ünnepek után vállalják, addig is el kell őket választani, mert szegény lány nyuszi állandóan csak menekül előle, és morog. Máshova nem tudjuk rakni, csak a lakás alatti garázsba addig, de én aggódok hogy nehogy megfázzon. Ha rakok be neeki valami bélelt dobozt, akkor kibírja azt a pár napot úgy?

2013. dec. 27. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs mégegy ketrec amiben tudnátok tartani?- És hány fokkal lenne a garázs hidegebb? Ha nincs hozzászokva megfázhat,szerintem valahogy szerezz még egy ketrecet,nehogy baja legyen. A nyulak érzékeny állatok,a megfázás elég súlyos lehet!!
2013. dec. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

13-14 fok van a garázsban.Tettem be neki egy zárt kartondobozt, szalmával kibéleltem, egy lyuk van rajta ajtónak, amin be tud menni a nyuszi, úgy gondolom, ha fázik be tud menni, és ott biztos melegben lehet.Tegnap délután költöztettük le, nem tűnik szomorúnak.

De létezik, hogy azóta nem spriccel szanaszét?

Lehet hogy csak akkor csinálja, ha a lány is mellette van?

Legalábbis azóta még nem láttam nyomát.

Itt fent egy nap alatt már mindenről csorgott (fotel, tv állvány, fal, hifi)a büdös barna pisije...

2013. dec. 28. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hogy össze vissza pisil,azért van mert nem szoba tiszta,ajánlatos lenne rászoktatni a nyúl wc re. A karton doboz azért nem jó,mert belerághat,ami bélelzáródást vagy emésztési gondokat okozhat.
2013. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tökéletesen szobatiszta,a rendes pisit es a bogyók 90 százalékát a wc-be üríti. Ez amiről szó van, az a jelölö fröcskölés,amit pl. ugrándozás közben a levegöben megpördülve is pes kispriccelni, így nagyon hatékonyan kb. 180fokos szögben mindent beterít vele egy mozdulattal...
2013. dec. 29. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!