Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a nyuszi ketrece a hideg...

Ha a nyuszi ketrece a hideg kövön van nem lesz beteg nem fog fázni alulról? Vagy elég ha csak van egy szőnyeg darab a ketrecben vagy forgács?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 23:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
de, fazni fog. a nyuszi egyszer taknyosodik be, tobbet nem nagyon van ra erkezese, mert megpusztul. annyira nehez lenne valamire feltenni, ami nem kozvetlenul a kovon van, es alatenni valami kisebb szonyeget...?
2013. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Tegyél valamit alá mert ez így nem lesz jó. A nyulak a természetben is üreget ásnak és fészket raknak, nem szoktak a havon aludni. Tegyél alá egy rossz szőnyeget, a ketrecbe pedig szalmát vagy forgácsot. :)
2013. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Tehetsz alá kartonpapírt is , egy összehajtott papírdobozt, az jó hőszigetelő.
2013. dec. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mármint a ketrec alá gondoltam a papírt.
2013. dec. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat az elsőnek : Nem tudom miért kell leharapni a fejem hiszen azért KÉRDÉS mert nem tudom rá választ
2013. dec. 29. 12:02
 6/22 anonim ***** válasza:
én még a szobámba is tettem a ketrec alá pokrócot, de a több réteg karton vagy hungarocel is jó(nekem pokróc volt felesleges :) ) belűlre is teheszt szőnyeket de olat hogy negyűrődjön az én nyuszikám frászt kap ha nem síma alatta a pléd akkor kaparja meg rágja amúgy meg szépen pihen rajta :)
2013. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Tegyél a ketrec alá hungarocellt, vagy ilyen gumilapokat (ilyen fekete, nem tudom hogy hívják) a ketrecbe pedig rongyszőnyeget vagy pamut pokrócot.
2013. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Na figyljetek tettem a ketrec alá egy 2,5cm-s hungarocelt ennyi elég vagy még valami kell a ketrecbe vagy alá ??

Előre is köszi a NORMÁLIS válaszokat :)

2014. jan. 3. 21:26
 9/22 anonim ***** válasza:
A ketrecbe még tegyél egy szőnyeget.
2014. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
egy szőnyeg és rá a forgács .... És kész :D
2014. jan. 3. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!