Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit fog csinálni az állatorvos...

Mit fog csinálni az állatorvos a tengerimalacommal? (többi lent)

Figyelt kérdés
A tengerimalacomnak túl nagyra nőtt a körme és nem lehet levágni,mert már a végében is ér fut.El fogjuk vinni az állatorvoshoz csak előbb egyeztetünk vele,de anya szerint ő se fog tudni mit kezdeni vele.Mit fog csinálni a körmével?Azért nem nyírtuk amúgy mert nagyon harap és még az apukám se meri megfogni körömvágáskor csak én egyedül meg nem tudom,mert ha segít valaki lenyírni akkor is lerágja az ujjam a tengerimalac.

2013. dec. 31. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Levágja. A végén van kis sima ,érmentes rész,amit le lehet vágni,és az ér húzódik vissza. Nagy felelőtlenség volt így hagyni a malacot. Apuddal nem próbálhatnátok úgy hogy te fogod ,ő vágja? Logikusabb lenne mint minden héten állatorvoshoz járni.
2013. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak annyi a baj,hogy tudom 2 fajtájú köröm van a tengerimalacoknál.Az enyémnek átlátszó körmei vannak de az ér (tisztán látszik) az egész körmében van még a legvégében is ezért visszük az állatorvoshoz.Ha nem lenne teljesen belenőve az ér akkor levágnánk de nem tudjuk ja és ezért a beavatkozásért mennyit kérnek el?
2014. jan. 1. 16:38
 3/4 A kérdező kommentje:
2014. jan. 1. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszak a képek,nem látszik a körme! Nem fog sokat kérni az orvos,viszont gyakran keveset fog kelleni vágni,ezt hogy fogjátok megoldani? Mert akkor húzódik vissza az ér,ha sokszor van vágva keveset.
2014. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!