Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valakinek van valamilyen...

Valakinek van valamilyen ötlete hogy a hörcsögömet hogy fogjam meg?

Figyelt kérdés
mindig megpróbálkozom , benyulok a ketrecébe és megharap :333 pedig eddig nem csinálta ezt !! ! és a kezemből is eszik , de ha csak ugy benyulok megharap , s amikor hívom jön a ketrechez s rágja mert ki akar hozzám jönni de nem tudom megfogni , és amúgy a kezemben jól érzi magát :) valiknek valamilyen ötlet ?
2014. jan. 2. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem az a probléma hogy nem tudod kézbe venni. Én azt ajánlom hogy tegyél a markodba pár magot arra fel fog menni a kezedbe, DE (!) még ne vedd fel. Ezt többször ismételd kevéske maggal, majd mikor már picit közelebb kerültetek egymáshoz akkor óvatosan megpróbálhatod felvenni. Én az enyémet úgy szoktam felemelni (mondjuk Ő dzsungáriai törpehöri, eléggé pici) hogy a két kezemből ilyen tölcsérszerű "izét" alkotok a höri alatt :D (az a lényeg hogy a két kisujjad felöli rész érjen össze) és abban legyen a höri. Nem tudom mennyire volt érthető. Sok sikert! :)
2014. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
adjál neki fehérjét, liofilizált halat vagy joghurtot vagy ilyesmit
2014. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csalogasd ki az ajtóra és onnan vedd fel.
2014. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat , solar segitettetek !!! :* 1. válaszolò : 7 hates dzsungáriai törpehörim van :))
2014. jan. 3. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!