Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a degumnak?

Mi baja lehet a degumnak?

Figyelt kérdés
Pàr napja csak gubbaszt egyhelyben ès olyanok a szemei mintha mindjàrt elaludna.
2014. jan. 2. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz!
2014. jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(Istenem, sírni tudnék az ilyen kérdésektől már. Ez az elmúlt héten legalább az 5. ugyanilyen, amibe belefutok!) A gazdája vagy, felelősséget vállaltál érte és CSAK rád számíthat=ki van neked szolgáltatva. Ha te nem viszed orvoshoz nem fogja senki. Ez a tünet a legtöbb betegség kezdete, ennyiből egy orvos nem mondja neked látatlanba, mi lehet a baja. Kivizsgálásra van szüksége. Arról van szó, hogy lusta vagy megmozdulni és tényleges segítséget nyújtani neki! Sajnálom szegény degut. :( Én tizenegynehány degut tartok és akár ha kell taxiba pattanok a beteggel és orvoshoz viszem, nem ülök mellette siránkozva tétlenül, pedig az orvos messze van, én pedig 8 órában dolgozok, mint a legtöbben. Kifogásokat tudnék gyártani, de az nem segít, mert a deguim életébe kerülhet. Dönts okosan és felelősséggel!
2014. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 van vagy1?
2014. jan. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-es: na akkor most tisztàzzunk valamit! Bàr nekem van egy degum, sõt màs egyèb hàziàllataim is, ès àllítom hogy felelôs gazdi vagyok, mindegyikõjük egèzsèges, ha pedig mèg is valamelyik megbetegszik akkor a falunkból a vàrosba beutazok ès elviszem àllatorvoshoz. Ami kèrdèsemet illeti ès nem derült ki belõle. Baràtnõm degujàról volt szó veègül is, gondoltam egy kicsit tudok azzal neki segíteni ha legalàbb felteszek egy kèrdèst hogy hàtha valakinek a deguja viselkedett màr így avagy hasonlóan. Ez nem jelenti azt hogy nem vitte el dokihoz. Kèt deguja van, màs hàziàllata nincs, ès csak az egyik degujàval volt gond. Mindig foglalkozik velük rengeteget. Ès a degu baja kiderült hogy csak annyi volt hogy depis volt, a kint zajló szilveszteri esemènyek miatt illetve hogy a gazdija=baràtnõm nem volt otthon aznap este, ezèrt meg volt ilyedve ès depis volt. Most màr minden rendben. Ès egy jó tanàcs neked: elôbb kèrdezz, bizonyosodj meg a dolgokról ès aztàn oszd az èszt ès sèrtsd meg a màsikat akit nem is ismersz.
2014. jan. 19. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!