Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörimnek van egy faháza. ált....

Hörimnek van egy faháza. ált. Mindig abban alszik. Sajnos abban is végzi a dolgát pisil. Hogy tudnám leszoktatni róla? mert így egy idő után a faház átveszi a pisi szagot. Nem értem miért nem kint pisil a forgácsba.

Figyelt kérdés
neten olvastam, hogy ahol alszanak oda soha nem piszkítanak a természetben sem.
2014. jan. 4. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért oda piszkít,mert nagyon szereti ha van valami fedett hely ahová végezheti a dolgát.Szerintem vegyél vagy barkácsolj még egy házat és amit csinálsz másik házat vagy veszel az legyen mondjuk műanyag és várj és figyelj hátha abba végzi a dolgát.Vagy egyszerűen cseréld ki a faházat műanyagházra.
2014. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni, ki kell majd dobnod, mert irdatlan büdös lesz. Én is így jártam. Vagy műanyag házat vegyél, vagy ha a fához ragaszkodsz, akkor olyat keress, aminek nincs alja, így a forgácsba megy a dolog és nem lesz büdös, nem kell kidobni a házikót. :)
2014. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!