Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol találok 90x60-as törpehöri...

Hol találok 90x60-as törpehörinek is jó ketrecet?

Figyelt kérdés
Van egy szekrényem aminek a teteje 90 cm hosszú és 60 cm széles és a tetejére szeretnék a törpehörimnek egy ekkora vagy majd nem ekkora ketrecet. Hol találnék ilyen nagy ketrecet ami ilyen kicsi állatnak is jó, mert neten az ekkora ketrecek nyulaknak vagy tengerimalackáknak jó és szerintem ebből egy törpehöri kibújik a rácsok között. Vagy vegyek inkább ekkora méretű terráriumot? csak az a baj h én nem vagyok kibékülve a terráriummal :S

2014. jan. 5. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
hát már láttam olyat is hogy olyan mint a ketrec,de az oldala műanyag,és a teteje rácsos csak,így ott nem tud kimászni! 24000 ft!:S
2014. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kajaaa :) válasza:
Nekem szíriai törpehörim van. Amikor elmentem a kisállatkereskedésbe akkor azt mondta h nem kell nagy ketrec egy ilyen kisállatnak. Elég neki egy kisállathordozó. Én is abba tartom és él és virul :)
2014. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!