Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Véletlenül tengerimalacoknak...

Véletlenül tengerimalacoknak való magmixet vásároltam a hörcsögömnek. Lehet vele etetni, vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
2014. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Lehet, túl sok különbség nincs köztük. Max pár dolgot kiturkál belőle, a miénk azt csinálta.
2014. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2014. jan. 6. 11:22
 4/10 Platypus ***** válasza:
83%
Hosszú távon nem, mert egy malac sokkal több rostosat igényel, rövid távon viszont semmi baja nem lesz a malactáptól. Kicsit diétásabb lesz mint a megszokott, vagy eleve ott hagyja a felét.
2014. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, csak fordítva nem működne a dolog.
2014. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

ne! vegyél neki normális hörcsögnek való kaját, a tengerimalac tápot meg add el!

én nem tudnám azzal etetni, ami nem neki való!!

2014. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az előzőre. Igen etetheted, de csak amíg a doboz tart. Utána vegyél neki hörcsögöknek valót. Most a miénk is malac tápot eszik :)
2014. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem hörim és malacom is van,zacskós rágcsáló kaját szoktam neki venni... Az jó nyúlnak malacnak hörinek egérnek stb...semmi baja nem lesz a hörcsögnek ha élete végéig azzal eteted akkor sem!!
2014. febr. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Platypus ***** válasza:
Kedves utolsó, egy ilyen magkeverékkel meg lehet ölni egy nyulat, de már malacnak sem teljesen oké. Semmi sem egészséges mindennek, mert nem teljesen azonosak az igényeik.
2014. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez érdekes h meglehet ölni a malacom már 7 éves és 2 hetes kora óta azt kapja,talán pont azért él ilyen sokáig,nyulam is van,törpenyuszi az is azt kapja mostmár az 3 éves lesz !! Nekem nem úgy tűnik ,mintha haldokolnának :-)
2014. febr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!