Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meg fog halni a hörcsögöm?

Meg fog halni a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

A dzsungáriai hörcsögöm már öreg, 2 éves . A szőre matt színű, le is van fogyva, meg van púposodva, nagyon sokat alszik. Tegnap óta viszont csak alszik és már fel sem kell amikor szólók hozzá. Sétálni sem nagyon tud, biceg szegénykém, és remeg.

Tudom hogy már nem sok van neki hátra, de valahogy segíteni szeretnék neki.


2014. jan. 7. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Lehet 2 év az már sok neki főleg ha egyedül van
2014. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dzsungariai horcsognel a 2 eves kor mar nagyon oregnek szamit; altalaban masfel evet elnek (mas fajokkal ellentetben, melyek 3 - 4 evet is elhetnek). Sajnos nem tudom, miben tudnal segiteni neki. :(
2014. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd szépen lassan végleg elalszik, ilyenkor már nem nagyon tudsz segíteni rajta. :( Ne zargasd szerintem, mert az csak még rosszabb neki. Inkább hagyd magányosan, így nem szenved annyira talán... Esetleg állatorvossal elaltathatod, az emberi megoldás, viszont drága is, meg lehet, hogy mire oda eljutsz vele, meghal. Sajnálom! :( Viszont ha 2 évet élt, biztosan szép és jó élete volt nálad. :) Gondolj csak erre. Ez az élet rendje.
2014. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én több fehéregeremet búcsúztattam el, most legutóbb decemberben egy kétéves egérkét. Mindegyiket nagyon sajnáltam, mindegyik a kezemben pusztult el, utolsó erejükkel felkapaszkodtak a kezembe, mikor eléjük tettem, és így köszöntünk el egymástól. Biztosan szép élete volt veled, de már idős és beteg. Megváltás lesz neki ha csendesen megpihenhet.
2014. jan. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jaj annyira risz nézni. :( nekem hörim nemrég halt meg.:és a halála előtt pár nappal dettó ilyen volt, mint amilyennek te leírtad a tiedet.sajnos fel kell készülnöd rá, hogy már csak pár napja van hátra szegenynek és ilyenkor mar nem tudsz neki segíteni. ez a természet rendje. sajnos.:(
2014. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!