Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen "házikosztott" kaphat...

Milyen "házikosztott" kaphat egy tengerimalac?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Kifejtenéd bővebben?
2014. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát például ha főztök, és ahhoz levágjátok az uborka vagy a répa héját, almás sütihez az alma héját, akkor azokat nyugodtan megeheti. Bár ez nem házikoszt, hanem zöld maradék inkább.
2014. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azért nem igazán adnék neki alma vagy egyéb zöldségnek-gyümölcsnek a héját,hacsak nem a saját kertetekben terem,és nincs agyonpermetezve.Én régebben a tengerimalacomnak is mindig odaadtam az uborka a répa,meg az alma héját,végül daganata lett,ezért pusztult el.Nem biztos hogy ettől,de nagy a valószínűsége.Nekünk ezek a zöldségek nem mérgezőek,de egy ilyen kis állatnak ez a méregmennyiség soknak számít.Most egy kis hörim van,és mindig meghámozok neki mindent csak így eheti meg.
2014. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

OFF: csirkepaprikást, nokedlivel! Hozzá kis ecetes almapaprika ami savanyúkáposztával van tömve :P


Viccen kívül: zöldség/gyümölcs! Pl meglepő, de szeretik a görögdinnye héját, azt amit mi nem eszünk meg. Keress rá a neten, h mit ehetnek, és azokat add nekik. Szólok a malac válogatós, hiába van a neten, h ők esznek pl körtét, ha az adott malac nem szereti, nem fogja megenni :D

2014. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ok

Mindegyik válasz köszi

2014. jan. 10. 18:38
 6/7 anonim válasza:
mindenféle zöldség gyümölcs kivéve a k- betűseket abból csak egy picit mert ha nagyon sokatadsz akkor felpuffad . És a kedvence a saláta és az uborka .
2014. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

felpuffad?

ok

2014. jan. 13. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!