Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi értelme van tengerimalacot...

Mi értelme van tengerimalacot tartani?

Figyelt kérdés
Amikor buta állat, a kutyával ellentétben nem képes ragaszkodni. Semmi haszni nincs, csak idegesítően visít és a gazdáján zsarnokoskodik.
2014. jan. 10. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Tudod jó velük játszani valakit pedig megnyugtat ha simogatja.Sokan azért is tartják mert szerintük nagyon aranyos.

2014. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Téged is vállat Édesanyád....
2014. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
szerintem a legszerethetőbb állat ..kis bohóc :)) imádom :) amikor rájön az öt perc popcornozik..a sikítását is imádom..tud ragaszkodni a gazdijához de ahhoz h kötődjön rengeteg törődésre van szük :)
2014. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*szüksége
2014. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy aranyos és szerethető...


De az a kérdés, hogy egy rágcsálónak lehet-e akkora intelligenciája, mint egy kutyának vagy macskának? Nyilván nem egészen. Tud-e a tengerimalac ragaszkodni?

2014. jan. 10. 14:56
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Bár nem tudod tanítani, mint pl. a kutyát, de a tengerimalacok is tudnak intelligensek lenni. Nekem 6 tengerimalacom van, mindegyik hallgat a nevére és ha meghallják, hogy szólítom őket, már jönnek is a rácshoz. Nem tudom mennyire egyedi eset, de nálunk csak akkor hangoskodnak, ha meghallják, hogy pucoljuk a répát. Éjszaka egyáltalán nem hangoskodnak, hagynak minket aludni. Reggel is megvárják, amíg felkel a család, addig síri csend van. Még annyi, hogy etetésnél mindenki kivárja a sorát, amikor zöldséget vagy gyümölcsöt adunk be nekik, nem veszik el egymástól.
2014. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Egy ragadozó és egy prédaállat intelligenciáját nem lehet összehasonlítani, mert nyilván az ragadozóé sokkal nagyobb.

Nekem tengerimalacaim és görényeim is vannak. A görény bújik hozzám, nyalogat, és iszonyat okos, sok mindenre meg lehet tanítani. Viszont a malacaimat is ugyanúgy szeretem mint őket. Sőt mellette még teknőst is tartok, ami meg aztán végképp nem ragaszkodó, meg úgy igazából semmit nem csinál egész nap.

2014. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
A tengerimalac ragaszkodása valahol a hörcsög és macska között van. Volt cicám, állandóan az ajtóban várt rám mikor haza értem és a lábamhoz bújt. Volt hörcsögöm, az meg kb észre sem vett, félt ha ki akartam venni. A tengerimalacom viszont olyan volt, hogy mikor hazaértem és beléptem a szobába azonnal elkezdett kurrogni (doromboláshoz hasonló hang). Amikor egy hétre elmentem nyaralni és a nővéremre bíztam az etetését, akkor nem fogadta el tőle a répát (a répa volt a kedvenc kajája és csak akkor ette meg, ha tőlem kapta). Szóval a tengeri malac igenis kötődik a gazdájához! Csak nem olyan látványosan, mint a kutyák és macskák.
2014. jan. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
te komolyan ennyire hülye vagy hogy egy kutyához hasonlítod a tengerimalacot. Egyébként
2014. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek a tengerimalacok gonoszak?
2014. jan. 21. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!