Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van 1 fiú tengerimalacom de...

Van 1 fiú tengerimalacom de szeretnék venni hozzá még egyet de van egykis gond a szüleim nem engedik hogy vegyek. Mit tegyek, hogy rá vegyem őket?

Figyelt kérdés
Pedig mondtam nekik, hogy jó volna ha lenne egy társa mert egyedül nem érzi jol magát de ők nem értik meg . Mimdig azt mondták, hogy jajj nagyon jol érzi magát egyedül.. hát pont nem..pedig foglalkozok vele sokat de akkor is 1 társ kell neki
2014. jan. 13. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló gondom, én sorjában mutogattam meg nekik az internetes oldalakat, hogy itt is azt írja, itt is, itt is. Akkor azzal jöttek, hogy büdösebb, több gond van vele meg sorjában a kifogások. Elmagyaráztam nekik nyugodtan. Végül elhitték, és a saját pénzemből vehettem egyet.
2014. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!