Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöm lesz hogy kezdjem a...

Hörcsögöm lesz hogy kezdjem a barátkozást?

Figyelt kérdés
ugy értem hogy hogy barátkozzam meg vele és hogy érjem hogy ne harapjon, milyen mozdulatokat csinálhatok elősszőr???? előre is nagyon köszii xdd

2014. jan. 13. 20:14
 1/5 anonim válasza:
ami a legdontosabb, hogy higgadtan, lassú,nyugodt mozdulatokkal kozeledj hozza, mert megijed a hirtelen mozdulatoktol. ne akard,hogy rögtön a tenyeredből egyen, hanem fokozatosan szoktasd hozzá a kezedhez. az ellen sok mindent nem tudsz tenni, hogy ne harapjon. vannak haraposabb,agresszívabb; es nyuhodtabb,jatekosabb személyiségű hörik, es az mar csak a szerencse kérdése,hogy melyik hörit választod. remélem segitettem:)
2014. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen köszi szépen....
2014. jan. 13. 21:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Mégvalaki??
2014. jan. 14. 05:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Tiszta kézzel nyúlj hozzá, mert ha ételszagot érez rajta harap! Szerintem egy kis sajtot rakj t tenyeredbe és nyúlj be hozzá a ketrecbe. Ha minden jól megy akkor rámászik és megeszi.
2014. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi , és hogy tanítsam meg hogy ne harapjon?
2014. jan. 14. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!