Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak ilyenkor?

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
van egy 3éves lánynyuszim és szeretnék mégegy nyuszit de nem tudom mennyire jönnének ki félek hogy elhozom és nem jönnek ki egymással másik ketrecbe lehetne csak egy kinti van és egy benti én meg télen ugye nem tudom kitenni a házba van egy helység ahova be tudnám tenni de ott meg nem jàrkál senki egyedül lenne
2014. jan. 14. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyuszik jól elvannak egyedül is.
2014. jan. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sn0wf0x ***** válasza:
A nyuszinak fontosabb, hogy veled kontaktoljon, minthogy más nyulakkal :) Foglalkozz vele legalább napi fél-egy órát és nem kell másik nyuszi
2014. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szoktam vele foglalkozni de nagyon szeretném azt a nyuszit :) beleszerettem mikor megláttam
2014. jan. 14. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:
túl sok a ha és a lehet meg a feltételes mód, nem hiszem hogy okos döntés lenne, mivel beleszerettél így a régivel akarva akaratlanul nem fogsz eleget foglalkozni , ha az egyik beteg lesz átviheted a másikra kitudja milyen betegséget és lehet pont kapásból 80ezer a orvosnál landol, nagyon kevés az esély hogy kijönnek egymással csak akkor ha ivartalanítva, ennyire elszeparáltam biztos nem lesz mind a kettővel ugyan úgy foglalkozva :( énis már számtalan nyusziba beleszerettem mert irtó cukik, a mostani az angol agóra, de az én kis rosszaságomat nem adnám senkiért, annyi mindent átéltünk együtt és imádom az kis haspók telhetetlen fejét :D
2014. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!