Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért harapdálja a törpehörcsö...

Miért harapdálja a törpehörcsögöm az ujjam?

Figyelt kérdés
2-ét törpehörcsögöm van. Az egyik mindig amikor berakom a kezem vagy kiveszem kb fél percenként belecsíp egy kicsit az ujjamba. Ez nem fáj de félek ha ez ígymarad később mikor megnő fájdalmas lesz. Mindig kezet mosok amikor hozzá nyúlok. Nem kajaszagú a kezem. Ez normális vagy később fájni fog?

2014. jan. 14. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Téged is megharaphat erősen, később, mikor összeverekszenek majd. Legjobb lesz, ha külön teszed őket, és külön foglalkozol majd velük, mert NEM társas állatok és meg is ölhetik egymást később!!!

Egyedül boldogabb, kiegyensúlyozottabb életet élhet, és biztosan nyugodtabb lesz majd.

2014. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az állatkereskedésben azt mondták két nőstény tartható együtt és csak a hímek verekszenek. Ráadásul nemcsak hogy nőstény mindkettő hanem egy alombol vannak( testvérek).
2014. jan. 14. 15:14
 3/11 anonim ***** válasza:
A kereskedő persze, hogy azt mondja, hogy vigyél minél többet, hiszen neki akkor lesz jó! Hidd el, hogy nem érdekli őt, hogy 2-3 hónaposan széttépik majd egymást IGEN a testvérek is. Mindegy... Van aki csak a saját hibájából (vagy még abból sem) tanul!
2014. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előzővel értenék egyet! Ikeaban simán vehetsz egy dobozt egyiknek olcsón
2014. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Dobozból kirágja magát!

Viszont vedd külön őket. A kereskedő eladni akarja, nem érdekli a további sorsa! Kinyírják ivarérett kor után egymást! :O

2014. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De akkor mért alszanak összebújva mindig? És mért van az hogy 3 kereskedőt is megkérdeztem és még interneten is írták (nem kereskedők) hogy lehet együtt tartani ha egy alombol vannak és nőstények?
2014. jan. 15. 22:26
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk is volt 2 nöstény együtt, nem bántották egymást.

A hörcsögök azért ràgnak mert folyamatosan nől a foguk, ezért kell h rágjanak vmit, tegyél be fogkoptatot nekik, nekünk az bevált és nem rágtak minket utánna :D

2014. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én még mindig csak annyit tudok hozzátenni, hogy az okos más hibájából tanul... Van, aki a sajátjából sem, csak az a kár, hogy a kisállatok bánják... :(
2014. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kereskedő azért mondja, hogy minél többet eladjon. Most még elvannak együtt, de nem lesz ez így mindig! Egyszer majd összekapnak valamin, és halálos sebet ejtenek egymáson... Nekem 7 éve vannak dzsungijaim, nem társas állatok. Tapasztalatból mondom!
2014. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok. Műanyag dobozra gondoltam.
2014. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!