Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy oroszlánfej...

Mennyibe kerül egy oroszlánfejű törpenyúl? Tudtok mondani nekem Kecskemét környékén tenyésztőket?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 16:30
 1/3 anonim válasza:
Nekem 2 törpenyuszim van.Imádom őket.Csak ajánlani tudom a nyuszit!Egy TÖRPEnyuszi 3000-8000Ft.Törpènek mondható nyuszi 0-2500Ft.Mi 6000Ft-èrt vettük darabjukat.Ha,megtudjátok tenni 2vegyetek!Mert nekünk van egy Holland ès egy Lógófülű.Ha,kiveszem őket követik egymást.A mi tenyèsztőnk Szolnok megyèbe van.Ès tènyleg törpèk!!!!De,ducik :)) Apród.hu Jófogás.hu. Expeszz.hu Ha,bármi kèrdèsed van írj!:)
2014. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ezt ajánlom nagyon nagy a választék és 2500 ft egy darab nyúl szóval szerintem tökéletes [link]
2014. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én tenyésztőtöl vettem egy oroszlánfejű törpenyulat 1500Ft-ért nagyon aranyos imádom.
2014. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!