Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Pároztattam a nyuszim, és...

Pároztattam a nyuszim, és azóta mindig agresszív. Mi van vele?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Vérnyúllá változott.Az ezotéria kategóriában többet olvashatsz róla.
2014. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nefélj semmi baj nincs vele csak vemhes és védelmezi magát.! a pároztatás után 30-napra fial meg majd látod hogy tépi magából a szőrt.NE NYÚLJ A KICSIKHEZ!
2014. jan. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi.


az első válaszoló azt írta,hogy vérnyúllá változott. olvasd el

2014. jan. 17. 18:55
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Most őszintén...MINEK SZAPORÍTOD, ha lövésed nincs a dologról? Folyamatosan teszed fel a hülyébbnél hülyébb kérdéseket, fogalmad nincs, hogy mit csinálj egy beteg nyúllal, és mégtöbbet gyártasz???

Nem vagyok tenyésztő, nem is leszek, ivartalanított bakom van, és mielőtt megvettem, hónapokig gyűjtöttem az infot, hogy megfelelően felkészült legyek minden eshetőségre. Tenyésztőkkel beszéltem, fórumokra jártam fel, könyveket olvastam, állatorvost kerestem, hogy ne kelljen ilyen idióta kérdéseket feltennem, amiket naponta ideböffentesz.

2014. jan. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!