Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 napja van nálam a nyuszim...

2 napja van nálam a nyuszim és nem akar inni. Van neki önitatója, szaglássza, ha meg csöpögtetek belőle, megijed. Raktam ne neki tálba is vizet, de kiborítja, vagy belelép. Nem iszik két napja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. jan. 17. 20:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy csak nem látod,amikor iszik?Talán még félénk.
2014. jan. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én nyuszimmal is ugyan ez volt, pár napig kézből itattuk:). Csak annyit nyomtam a vízből hogy egy csepp kijöjjön belőle de ne essen le, csak lógjon és így megtanulta. De az is jó, ha bekened valami finomsággal, mondjuk almával.
2014. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem,mert nem fogy a vize:/ fel a víztől..
2014. jan. 17. 21:15
 4/21 anonim ***** válasza:

Az enyém is inkább szomjan halt volna, de nem akarta használni az önitatót. Tálában kapott vizet, illetve egy ketrec oldalára felszerelhető tányérja van most, azt nem borítja ki. Fresshnapfban lehet kapni, de szerintem bármilyen állatos boltban igazából, hivatalosan asszem papagájnak való tál.

Addig meg próbáld meg megitatni valahogy, mert ki fog száradni, ha nem iszik:s

2014. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld fecskendővel itatni. Egyébként nekem is van olyan, hogy alig iszik két napig, majd egy nap alatt 4-5 decit is. Esetleg tegyél a vizébe egy evőkanál 100%os ananászlevet.
2014. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
mennyire párás a levegő nálatok ?? mamámnál iszonyatosan az, és ott alig ivott valamit, elég volt amit a zöldségből nyert ki, bár ha ő még nem eszik semmi zöldet akkor igen veszélyes lehet, én a gyógyszeres vizet nyomtam a szájába fecskendővel, bár volt hogy kifolyatta a szájából, de biztos volt hogy lenyelte, mert hatott :D
2014. jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) mi is próbáltuk fecskendővel,de majdnem kiugrott a kezemből :/
2014. jan. 18. 07:58
 8/21 anonim ***** válasza:
hát igen két nap utána azért nem olyan könnyű még vele bánni, én már ismerem és tudom hogy kell őt fogni, érzem mikor mindjárt kiugrik olyankor jobban fogom a hátát és kicsit megnyugtatom, mert én úgy itattam, hogy hátra volt döntve és mikor volt víz a szájába akkor felültettem mert féltem hogy megfullad, nem tudom te tudod-e már így hátra fektetni, de az jó ha közben valaki a fülét meg az orr homlok részét simizi meg vakargatja, attól ellazul :D
2014. jan. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23%
Ismerkedik még az itatóval. :) Nekünk is így volt a tengerimalacunkal. Adj neki több zöldséget abból nyer ki folyadékot. :). Van aki neis ad nekik vizet...
2014. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Zöldséget még nem is szabad neki adni, nemhogy annyit, hogy abból kinyerje a vizet. Aki meg nem ad vizet, az állatkínzó, kell a víz nekik. Nem is értem, sajnálja azt a pici vizet, amit egy nyuszi megiszik? Ha malacod van akkor maradj a malacos kérdéseknél, mert lehet, hogy ami náluk jó a nyusziknál nagyon nem.
2014. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!