Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögömnek vérzett az orra...

Hörcsögömnek vérzett az orra de csak egyszer. Nagyon öreg már 3 körül van. Pár napja csukva volt a szeme nagyon sokáig úgy evett mászkált. Játszottam vele óvatosan, evett ivott és kinyitotta a szemét! Nagyon gyenge és szőre is más! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#hörcsög #aranyhörcsög #hörcsög élet #hörcsög viselkedés #hörcsög kérdés #aranyhörcsög élet
2014. jan. 18. 08:41
 1/6 anonim válasza:
hagyd békén.. :(mostmár (szerintem) nincs sok hátra neki.. :(
2014. jan. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sajnos az idő múlása ellen nem tehetsz semmit :(
2014. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem még pár nap van neki! :(
2014. jan. 18. 09:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos lejárt az ideje már. Ez ellen nem tudunk tenni semmit. Az én egyik hörcsögöm is öreg már (2 év + 3 hónapos múlt), és neki sincs sok hátra, neki meg a hasa megy és rettentően lesoványodott. :(
2014. jan. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom!! :(
2014. jan. 18. 22:49
 6/6 anonim válasza:
Szegény drága!:( Meg sem akarom kérdezni,mi történt a kis hörivel,mert tudom,hogy csak elszomorodnék.:(
2016. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!