Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Szíriai Aranyhörcsög átlagos...

A Szíriai Aranyhörcsög átlagosan ugyan annyi ideig él mint a Dzsungáriai Törpehörcsög?

Figyelt kérdés
Most pusztult el a második törpe hörcsögünk, és édesanyám erősködött hogy nézzek utána. Bár mivel ránézésre tök ugyan az a két állat, szerintem noneszensz hogy az egyik több ideig élne, de várom olyannak a válaszát aki komolyabban ért hozzá.
2014. jan. 19. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A Dzsungáriait nem tudom, a Szíriai 3 évet.
2014. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...illetve sok forrásban lehet találni 1,5-2-3 évet, nekem 3 volt, és mind a 3 szinte pont 3 évet élt.
2014. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz még ránézésre se a kettő. Teljesen más a pofijuk és a törpehöri kisebb is.

Aranyhörcsögre azt mondják 2-3 évig él átlagosan. A törpehöri talán kicsit rövidebb ideig, 1,5-2 évig kb.


Nekem eddig csak aranyhörim volt, de egyik se élt még 3 évig, max. 2 év és pár hónapot még hozzá, de a többségük 2 évig élt vagy előtte 1-2 hónappal már elpusztult.

2014. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 b13b ***** válasza:
Nekem mind a kettő volt az aranyhörcsögeim 3 évig éltek a dzsungáriaihörcsögeim meg lassan 4 éve.
2014. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az aranyhörcsög AKÁR öt évig is elélhet, de az sok mindentől függ. Pl. változatos kaja, sok mókuskerekezés...
2014. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!