Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb tengerimalac ketrec?

Figyelt kérdés

2 tengerimalacot szeretnék tartani bérházban és még nem döntöttem el melyik ketrecet válasszam.

[link]

[link]

[link]

[link]

Miskolcon melyik azaz állatbolt ahol jó tengerimalacot lehet venni?Hogy válasszam ki melyik állat a jó,2 egyneműt szeretnék.Melyik a jó párosítás?fiú-fiú˛lány-lyány?


2014. jan. 20. 14:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy kicsi lenne nekik?Sajnos nincs túl sok hely egy 120-as ketrecnek...a 100-ast meg túl nem tudnám hova tenni,kevés a hely...
2014. jan. 20. 14:04
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]

ezen gondolkodtam,de ez nekem túl nagy :((

2014. jan. 20. 14:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nics túl nagy helyed, inkább egy két szintes ketrec kéne, pl: [link]

Ez árban mondjuk húzósabb. Vegyél két lányt, jól ellesznek.

2014. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Én Miskolcon a szinvaparkban vettem 3x tengerimalacot és 1 bírta tovább 1 hétnél, pedig semmi rosszat nem adtam nekik és nem tettem velük, de a 3. malacka is betegségben pusztult el így azt biztosan nem ajánlom.

Keress hirdetésben szerintem, de olyan helyet ahol nem véletlenül lettek picik, hanem a szeretet miatt így biztos lehetsz benne, hogy gondozva vannak és oda is figyelnek rájuk.:)

2014. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kicsit kicsi ez a ketrec, minimum egy 100x50-es kéne.

A hirdetések nézegetése jó ötlet, bár hogy szeretetből lettek-e azok a kismalacok azt cáfolnám...

2014. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Legalább 100x50 cm-es ketrec kell a tengerimalacoknak, és ez tényleg a minimum. Elég nagyra megnőnek, és kell nekik a mozgástér. Valahogy meg kell oldani, hogy elférjen a nagyobb ketrec is.

Nálunk is gond volt az elhelyezés, panelban élünk, és amúgy is túl sok lomunk van, de aztán csak sikerült kerítenünk egy pár nagy dobozt (amikben egyébként kacatok voltak), és azoknak a tetejére raktuk a ketrecet.

2 egynemű malac jól ki szokott jönni egymással, mindegy, hogy fiúkat vagy lányokat veszel. Azt szokták mondani, hogy a fiúk könnyebben összeveszhetnek, ugyanakkor sokan tartanak gond nélkül 2 fiú malacot együtt. Tehát végső soron mindegy, melyiket választod.

2014. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezek a ketrecek kicsik két malacnak, minimum 100as kéne!! Nekem az ilyen ketrecben kettőt tudna fordulni a két fiú malacom és annyi. Két ház, két etető nem fér el benne.
2014. jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat!Én a konvektor mellé szeretném őket tenni,az ablak alá.Ott jó helyük lenne?A 2 szintes házba is befér 2 házikó?
2014. jan. 23. 14:17
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]

Akkor szerintetek ez jó lenne?Ez azt mondják 100-as...

2014. jan. 23. 14:19
 10/12 A kérdező kommentje:

vagy esetleg ez? [link]

ám a fába nem ivódik bele a pisi-kaki szaga?

2014. jan. 23. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!