Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb tengerimalac ketrec?

Figyelt kérdés

2 tengerimalacot szeretnék tartani bérházban és még nem döntöttem el melyik ketrecet válasszam.

[link]

[link]

[link]

[link]

Miskolcon melyik azaz állatbolt ahol jó tengerimalacot lehet venni?Hogy válasszam ki melyik állat a jó,2 egyneműt szeretnék.Melyik a jó párosítás?fiú-fiú˛lány-lyány?


2014. jan. 20. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezek már jók méretben, viszont az elsőnek nem olyan jó a kialakítása, nem szellőzik rendesen.

A második viszont nagyon jó, ha hajlandó vagy ilyen drágán venni ketrecet... ahogy látom, belül műanyag tálca van, tehát nem is szívja magába a szagokat.

2014. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen féle ketrec a legjobb ár érték arányban [link] olcsó is és jó. A rácsok közé tehetsz be vékonyabb deszkát és akkor máris van emeletet a cociknak. Én is hasonlóképpen csináltam.
2014. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!