Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az tényleg igaz, hogy a...

Az tényleg igaz, hogy a hörcsögöknek nem szabad vizet adni? Ha nem akkor miért?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! ekkora marhaságot se hallottam még!! a höri is élőlény szüksége van vízre nekem 3 éve vannak törpehöriim és arany hörim de eddig mindegyik igényelte a vizet!! kérlek itasd meg az állatkádat :)
2014. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy baromság. Ilyet sehol nem írnak, valamit nagyon benéztél. Azt szokták írni a szakkönyvek, hogy nincs annyi vízre szüksége, mert a kajájából ki tud nyerni elég sok folyadékot, ami akár elég is lehet neki, de attól még semmi baja nem lesz a víztől és annak mindig ott kell lennie, mert pl. lehet, hogy nem is megfelelő kaját adsz neki.
2014. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
12%

ha mindennap kap pl. salátát, olyan vaskos cuppogó leveleket, akkor tényleg nem kell neki.

de ha egy nap pl. csak magot kap, akkor ki kell egészíteni vízzel, mert szomjas lesz.

2014. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Szia. Ez nem baromság! Ha adsz neki salátát, és megvizezed neki az is elég, mert a víztől van hogy felpuffad. Elég neki a saláta nedve, vagy a szőlő nedve is, abból szívja ki.
2014. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

KELL neki a víz!! A szőlőből meg az egyéb gyümikből csak cukros löttyöt nyer, vizet nem!

A salátát pedig csak szárazra törölve szabad adni, és akkor is csak keveset, mert hasmenése lehet tőle!

2014. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen idiótaságot hogy a víztől felpuffad... Inkább maradj csöndben
2014. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs hörcsögöm csak kíváncsi voltam!De am kösz a válaszokat! :)
2014. jan. 22. 03:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!